ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ЄВТУШЕНКО СВІТЛАНУ ФЕДОРІВНУ!

Дата: 09.05.2021 14:06

Відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму Ольгопільської сільської ради від усієї душі вітає із днем народження провідного спеціаліста відділу освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму ЄВТУШЕНКО СВІТЛАНУ ФЕДОРІВНУ!!!

Шановна СВІТЛАНО ФЕДОРІВНО!!!

Щиро вітаємо Вас із чудовим світлим святом - днем Вашого народження. Від усього серця бажаємо Вам міцного здоров'я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, у службових справах - підтримка однодумців, в серці - добре і сонячно від людської вдячності. Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, оптимізму, невичерпної енергії, невпинного руху вперед до нових творчих успіхів. Нехай в усіх починаннях Вас супроводжують розуміння і підтримка з боку близьких та рідних, колег та однодумців, а професійна діяльність неодмінно буде сповнена задоволенням та творчими перемогами. Нехай життя буде казкою у якій Ви завжди будете бажаним гостем. Нехай Господь Бог щедро дарує Вам щастя, здоров’я, світлу радість та родинні гаразди.

Дозвольте вас сьогодні привітати,
Міцного вам здоров’я побажати,
Відвертих слів і щирого кохання,
Безхмарних днів, удачі, процвітання,
Щоб в домі було затишно і мило,
Щоб вам доріжку щастя простелило,
Нехай турботи не завадять жити,
Бажаємо щороку молодіти,
Хай друзі будуть не лише у свято,
Живіть чудово, радісно, багато!

09.05.2021