A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму Ольгопільської сільської ради

Спартакіада серед працівників закладів освіти Ольгопільської територіальної громади

Дата: 15.09.2021 09:28
Кількість переглядів: 25

Спартакіада серед працівників закладів освіти Ольгопільської територіальної громади

Відомий шведський філософ Крістофер Якоб Бострем говорив: «Найдієвіші ліки для фізичного здоров’я – бадьорий і веселий настрій духу».

14 вересня 2021 року відділом освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури і туризму Ольгопільської сільської ради, комітетом Профспілки працівників освіти під головуванням Т.А. Панасюк, КЗ «Центр культури та дозвілля», інспектором – методистом громадської організації «Колос» Ольгопільської сільської ради Ю.Ф. Довгополим було організовано проведення спартакіади працівників закладів освіти.

В змаганнях взяли участь збірні команди працівників закладів загальної середньої освіти Ольгопільської громади. Учасники заходу демонстрували свою витривалість, швидкість та влучність у змаганнях з волейболу, настільного тенісу та під час гри в шахи.

На урочистому відкритті учасників спартакіади привітали сільський голова Микола Савченко, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури і туризму Ольгопільської сільської ради Людмила Люлько, головний суддя змагань Віталій Головань та голова профспілки працівників освіти Таміла Панасюк.

На спортивному майданчику протягом усього дня панувала атмосфера щирої радості, спортивного азарту та духовного піднесення. Ніхто не залишився осторонь, і кожен відчував себе частиною однієї великої освітянської родини.

Переможці та призери у кожному виді змагань, яких визначила суддівська колегія, були нагороджені грамотами, цінними подарунками та перехідним кубком. З гарним настроєм учасники спартакіади залишали місце її проведення та зазначали, що з нетерпінням будуть чекати на нові зустрічі, звершення та спортивні перемоги!

Відділ освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури і туризму Ольгопільської сільської ради висловлює щиру вдячність усім, хто долучився до проведення такого цікавого і необхідного заходу, та бажає – освітянам міцного здоров’я для подальших творчих і спортивних досягнень!

Далі буде....!!!!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора