Всеукраїнський конкурс «Учитель року-2022». Реєстрація учасників

Дата: 12.10.2021 14:52

Всеукраїнський конкурс педагогічної майстерності «Учитель року-2022» запрошує до участі вчителів-професіоналів, творчих, відкритих до нових знань, готових долучитися до реформування освіти, стати провідниками змін Нової української школи.
Реєстрація на І тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2022» стартує з 11 по 31 жовтня 2021 року в номінаціях: «Біологія», «Інформатика», «Мистецтво» (для вчителів музичного мистецтва), «Основи правознавства».
Перш ніж, заповнювати реєстраційну форму, ознайомтесь, будь ласка, з рекомендаціями щодо її заповнення, які Ви знайдете за посиланням:

Зміни в школі відбудуться тоді, коли зміниться вчитель.
Приєднуйтесь до кращих вчителів України!
Змінюймо нашу країну разом!

Зверніть увагу, що реєстрація триває з 11 до 31 жовтня 2021 року.
Положення про Всеукраїнський конкурс «Учитель року», затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 р. № 638 (зі змінами)
Наказ Міністерства освіти і науки України від 29.09.2021 № 1034 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022»
Етичний кодекс учасника всеукраїнського конкурсу «Учитель року»