A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму Ольгопільської сільської ради

Ноутбук кожному вчителю

Дата: 05.01.2022 17:19
Кількість переглядів: 24

В рамках національного проєкту «Ноутбук кожному вчителю» українські вчителі продовжують отримувати комп’ютерну техніку.

Ольгопільський ЗЗСО отримав 15 ноутбуків для організації дистанційного навчання та інших форм здобуття загальної середньої освіти з використанням технологій дистанційного навчання. Усі ноутбуки сучасні, обладнані камерою, потужним процесором та мають можливість з’єднання з  мережею інтернет  за допомогою кабелю або Wi-Fi.

"Постачання ноутбуків на нашу територіальну громаду здійснювалося у межах реалізації постанови Кабміну від 21 квітня 2021 року № 403  «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на заходи, спрямовані на боротьбу з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками під час навчального процесу у закладах загальної середньої освіти»» – розповів Микола Анатолійович САВЧЕНКО, сільський голова Ольгопільської сільської ради. Оскільки ця кількість комп’ютерної техніки не закриває повністю ту потребу, яка є, програма буде продовжена і наступного року, обіцяють в урядових кабінетах.

Нагадаємо, що за національним проєктом «Ноутбук кожному вчителю» Міністерства цифрової трансформації та Міністерства освіти і науки України коштом державної субвенції на умовах співфінансування проведено закупівлю ноутбуків для педагогічних працівників комунальних закладів загальної середньої освіти та їхніх філій.


Завантажити!!

Завантажити!!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора