Для керівників закладів освіти інформаційний портал «Знаїмо»

Дата: 21.01.2022 16:59

Відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму Ольгопільської сільської ради на виконання листа Департаменту гуманітарної політики обласної державної адміністрації від 20.01.2022р. №521 повідомляє про те, що у рамках реформи створений інформаційний портал «Знаїмо» https://znaimo.gov.ua, який функціонує з 15 грудня 2021 року.

На Інтернет - платформі представлено необхідну інформацію для керівників закладів освіти про перебіг реформи та нормативи шкільного харчування; створені розділи для вчителів і батьків, де можна дізнатися, як формувати культуру харчування вдома та в школі. Також є окремий розділ для учнів, де в доступній формі, з використанням ігор та тестів, викладено основи здорового харчування. Окрім того, платформа містить розділ про бізнес підтримку шкіл.

Задля якісної роботи платформи «Знаїмо», просимо опрацювати інформацію, розміщену на порталі, і до 24.01.2022р. до 16.00 год. надати на електронну адресу olgopol_osvita@ukr.net  свої пропозиції щодо наступного:

1.   Які теми, матеріали та напрямки реформи потребують більш детального роз’яснення на платформі?

2.   Які питання залишилися відкритими?

3.   Ваші побажання стосовно доповнення порталу «Знаїмо».

Завантажити!!!