Про організацію інклюзивного навчання у 2022 році

Дата: 22.01.2022 10:34

Про організацію інклюзивного навчання у 2022 році

Забезпечити інклюзивний освітній простір — одне з завдань розбудови якісної школи. Державна служба якості освіти України опублікувала роз’яснення про те, як організувати інклюзивне навчання у 2022 році.

1 січня 2022 року набрали чинності зміни до постанов Кабінету Міністрів України, що регулюють організацію інклюзивного навчання:

•    «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо організації навчання осіб з особливими освітніми потребами» від 21 липня 2021 р. № 765;

•    «Порядок організації інклюзивного навчання у закладах загальної середньої освіти» від 15 вересня 2021 р. № 957.

Нововведення посилюють співпрацю між закладами освіти та інклюзивно-ресурсними центрами. Школи отримуватимуть від ІРЦ більше підтримки й допомоги під час навчання дітей з особливими освітніми потребами.

Докладніше як керівникам закладів освіти працювати за новим порядком організації інклюзивного навчання можна ознайомитись за посиланням.