A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму Ольгопільської сільської ради

Про вручення здобувачам освіти, які перебувають за межами України, документів про базову середню та повну загальну середню освіту

Дата: 20.06.2022 15:03
Кількість переглядів: 6

На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 14 червня 2022 року № 1422/01-19/6.22 «Про вручення здобувачам освіти, які перебувають за межами України, документів про базову середню та повну загальну середню освіту» Департамент гуманітарної політики обласної державної адміністрації повідомляє.

Наказом Міністерства освіти і науки України та Міністерством закордонних справ України від 09 червня 2022 року №538/192 затверджено Порядок міжвідомчої взаємодії з питань вручення здобувачам освіти, які перебувають за межами України, документів про базову середню та повну загальну середню освіту, виданих у умовах воєнного стану в Україні (далі – Порядок).

Просимо довести до відома керівників закладів загальної середньої совіти інформацію про затверджений Порядок для використання в роботі та рекомендувати закладам загальної середньої освіти надіслати випускникам, які перебувають за кордоном, зразок заяви про вручення документа про освіту в закордонних дипломатичних установах України (далі – ЗДУ). Перелік ЗДУ розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства закордонних справ України за посиланням: https://mfa.gov.ua/diplomatichni-ustanovi/inozemni-diplomatichni-ustanovi-v-ukrayini.

 

Додатки: Наказ Міністерства освіти і науки України та Міністерства закордонних справ України від 09 червня 2022 року №538/192 на 15 арк. в 1 прим.; зразок заяви у форматі Word на 1 арк. в 1 прим.

Зразок заяви - Завантажити!

Наказ МОН - Завантажити!

 


« повернутися

Вхід для адміністратора