Щодо реєстрації вчителів закладів загальної середньої освіти для участі у навчанні

Дата: 05.08.2022 14:05

Невідкладна психосоціальна підтримка для учнів та шкільних вчителів

Навчання українських вчителів психосоціальним методикам долання стресу та зміцнення стійкості для забезпечення психосоціальної підтримки постраждалих школярів в Україні

ОБҐРУНТУВАННЯ

Державна служба якості освіти України спільно з Міністерством освіти та науки України та Національним університетом «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА) звертаються з пропозицією долучитися до розгортання вже апробованої програми «Safe Space – Невідкладна психосоціальна підтримка учнів та шкільних вчителів».

З початком російського нападу на Україну і подальшої війни мільйони українських дітей вимушено полишили свої домівки разом зі своїми родинами. Втеча зі знайомого оточення, іноді в поєднанні з обстрілами та бомбардуваннями, спричинює не лише величезне відчуття небезпеки, але й також призводить до травматичного та посттравматичного стресових розладів.