A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму Ольгопільської сільської ради

НОВІ КАРАНТИННІ ПРАВИЛА ЗАПРАЦЮЮТЬ З 6 ГРУДНЯ: ЧИТАТИ ВСІМ ОБОВ`ЯЗКОВО!

Дата: 01.12.2021 17:24
Кількість переглядів: 74

З 6 грудня почнуть діяти посилені карантинні норми для «жовтої» зони. Школи зможуть працювати навіть у «жовтій» зоні лише за умови, що вакциновані всі працівники, повідомляють у Міністерстві охорони здоров’я.

Відповідні змін Кабінет Міністрів України вніс до Постанови № 1236, посиливши карантинні правила, зокрема для невакцинованих громадян.

З 6 грудня очно навчатимуться учні 5 — 11 класів лише тих закладах освіти, в яких вакциновано принаймні однією дозою 100 % працівників, допущених до роботи.

Раніше у «жовтих» зонах було обмеження у 80 %.

Для «червоної» зони обмеження для закладів освіти не змінилися — як і раніше, вони можуть працювати за умови повної вакцинації усіх працівників.

Також зміни стосуватимуться відвідування інших публічних закладів.

«У першу чергу нові правила торкнуться регіонів, які перебувають на жовтому рівні епіднебезпеки. Тепер відвідувати громадські заклади на жовтому рівні можна буде лише тим людям, які отримали принаймні одне щеплення проти COVID-19 або мають негативний тест чи сертифікат про одужання. Ця ж норма поширюється і на співробітників», — розповів міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора