A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму Ольгопільської сільської ради

План підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2023 рік

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 800 «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників» основними видами підвищення кваліфікації є навчання за програмою підвищення кваліфікації, у тому числі участь у семінарах, практикумах, тренінгах, вебінарах, майстер-класах.

Обсяг (тривалість) підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників установлюється в годинах та/або кредитах Європейської кредитної трансферно-накопичувальної системи (далі – ЄКТС, (один кредит ЄКТС становить 30 годин) за накопичувальною системою.

Підвищення кваліфікації педагогічними і науково-педагогічними працівниками здійснюється згідно з планом підвищення кваліфікації закладу освіти на певний рік, що формується, затверджується і виконується відповідно до цього Порядку.

 

На 2023 рік заплановано проходження курсової перепідготовки для 97 працівників закладів загальної середньої освіти Ольгопільської територіальної громади, з них – для 41 педагогічного працівника – фахові курси, для 53 – тематичні. Заплановано курси для працівників КУ "ІРЦ": фахові - 1  працівник та  2 – тематичні.

 

Про затвердження планів-графіків підвищення кваліфікації пелагогічних працівників заклалів освіти Вінницької області в Комунальному заклалі вищоїосвіти «Вінницька академіябезперервної освіти» на 2023 рік.

Завантажити - наказ

Завантажити - план-графік

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень