A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму Ольгопільської сільської ради

Про реєстрацію на курси в 2023 році

Керівникам закладів освіти!!! 

Відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму Ольгопільської сільської ради надає Вам плани-графіки підвищення кваліфікації педагогічних працівників на 2023 рік, складені відповідно запитів слухачів і замовників освітніх послуг, що додаються.

З метою безперервного підвищення рівня професійної компетенції педагогічних працівників, забезпечення ефективності освітнього процесу пропонуються фахові та тематичні курси:

  • Для керівників, заступників керівників закладів загальної середньої освіти, які вперше призначені на відповідну посаду, в обсязі 90 год (за очно-дистанційною формою навчання у синхронному режимі);
  • Для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти в обсягом 30 год (за очною формою навчання на базі академії та очною формою навчання з використанням дистанційних технологій у синхронному режимі);
  • Для працівників закладів дошкільної освіти, шкільних бібліотекарів в обсязі 120 год (за очно-дистанційною формою навчання – І-ІІІ етапи на базі академії, або І,ІІІ етапи у синхронному режимі з використанням дистанційних технологій).

Графік підвищення кваліфікації вчителів, які забезпечуватимуть реалізацію нового Державного стандарту базової середньої освіти у 5 класі (2023-2024 н.р.) за освітніми галузями буде надіслано додатково.

Водночас повідомляємо, що з технічних причин реєстрація педагогічних працівників тимчасово буде відкрита на січень 2023 року з 20.12.2022 року. Щодо організації реєстрації на наступні місяці буде повідомлено додатково.

Рекомендуємо першочергово реєструватися на січень - березень педагогічним працівникам, якщо завершення їх атестації припадає на березень - квітень 2023 року.

Звертаємо увагу на те, що кількість курсів, які може обрати кожен педпрацівник за кошти бюджету не може бути більше одного.

Зареєструватися на курси можна на сайті ВАБО (http://academia.vinnica.ua) «Підвищення кваліфікації» або «Дистанційне навчання» у стрічці «Реєстрація». Приєднуватися на навчання необхідно з 845 год за посиланням відповідно до розкладів, які будуть розміщені у розділі «Дистанційне навчання» у стрічці «Слухачам очно-дистанційних курсів».

Просимо керівників закладів освіти забезпечити своєчасну реєстрацію та направлення працівників на курси та внести корективи до розкладів занять педагогічних працівників, які братимуть участь у підвищенні кваліфікації.

Графік_Фахові курси (загальний) 

Графік (за посадами, спеціальностями)

Графік_Тематичні курси

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень