A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму Ольгопільської сільської ради

Конкурс на посаду директора

Оголошується конкурс

на посаду директора комунальної установи «Чечельницький інклюзивно-ресурсний центр»

1. Умови призначення

   Директор центру призначається на посаду відповідно до Порядку  проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи  «Чечельницький  інклюзивно-ресурсний центр», затвердженого наказом відділу освіти райдержадміністрації    від 21.05.2018 №132.
   Призначення на посаду  відбувається на  контрактній основі строком на 3 (три) роки.

2. Кваліфікаційні вимоги

   Директором центру призначаються педагогічні працівники, які мають вищу освіту не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія» та стаж роботи не менше п’яти років за фахом.

3. Подання документів

   Прийом заяв та документів здійснюється  упродовж 30 днів з дня оприлюднення оголошення конкурсу на поштову адресу:  смт Чечельник, вул. Героїв Майдану, 31, тел. (04351) 2-14-25.

   Кандидати на вакантну посаду подають на ім’я начальника відділу освіти райдержадміністрації  заяву про включення їх до загального списку кандидатів на зайняття відповідної посади.

   До заяви кандидат додає такі документи:

-  копії документів про освіту із додатками;

- копію трудової книжки;

- копії паспорта та довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;

- довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 року №1465;
 - письмову згоду на обробку персональних даних;

- резюме у довільній формі.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.

Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Чечельницький інклюзивно - ресурсний центр»

ПРОТОКОЛ засідання конкурсної комісіїз проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Чечельницький інклюзивно-ресурсний центр» від 25 червня 2018 року
 

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень