A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму Ольгопільської сільської ради

ОСВІТА ОЛЬГОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ОСВІТА ОЛЬГОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Функціонування галузі освіти Ольгопільської територіальної громади у 2020/2021 навчальному році забезпечують:

  • 5 закладів загальної середньої освіти;
  • 4 заклади дошкільної освіти;
  • 1 заклад позашкільної освіти;
  • 1 інклюзивно-ресурсний центр.

На території Ольгопільської сільської ради діють 6 закладів дошкільної освіти, з них – 2 заклади у складі закладів загальної середньої освіти.

У закладах дошкільної освіти Ольгопільської сільської ради у 12 групах виховується 201 ддитина. Організовують та забезпечують виховний процес 58 працівників, з них – 23 педагогічних працівників, 35 – обслуговуючого персоналу.

Мережу закладів загальної середньої освіти Ольгопільської сільської ради формують 5 закладів, зокрема:

  • повної загальної середньої освіти – 3;
  • базової середньої освіти – 2

У 50 класах закладів загальної середньої освіти громади здобувають середню освіту 557 здобувачів освіти. Показник середньої наповнюваності класів у закладах загальної середньої освіти Ольгопільської сільської ради становить 11,1 учнів.

У закладах загальної середньої освіти Ольгопільської сільської ради організовують освітній процес 97 педагогічних працівників.

З метою соціалізації дітей з особливими освітніми потребами у закладах загальної середньої освіти громади функціонують класи з інклюзивним навчанням дітей. У 2020/2021 навчальному році правом на здобуття освіти в інклюзивних класах скористались 5 учнів закладів загальної середньої освіти Ольгопільської сільської ради.

Для надання комплексної оцінки розвитку дітей з особливими освітніми потребами у громаді створено інклюзивно-ресурсний центр:

  • КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Ольгопільської сільської ради.

Забезпечують право дітей на здобуття позашкільної освіти 1 заклад позашкільної освіти Ольгопільської сільської ради, де у 28 групах за різними напрямками позашкільної роботи займаються 430 дітей, зокрема:

  • КЗ «Еколого – натуралістичний центр дитячої творчості» Ольгопільської сільської ради ( 28 груп, 13 гуртків у них 430 дітей – із них 352 дитини ЗЗСО та 78 дітей ЗДО).

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень