Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (Електрична енергія)

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

1. ID номер: UA-2021-06-22-007130-с

2. Предмет закупівлі

Код за ДК 021:2015 – 09310000-5 - Електрична енергія (Електрична енергія).

3. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Найменування

товару

Період поставки

Кількість, кВт*год.

Клас напруги

Напруга, кВ

1

Електрична енергія

Строк поставки електричної енергії визначатиметься згідно умов договору, але не пізніше ніж до 31 грудня 2021 року.

2

У вартість предмета закупівлі не включається плата за розподіл та передачу електричної енергії.

Оплата послуги за розподіл та передачу електричної енергії здійснюється Замовником (Споживачем) на підставі  укладеного з оператором системи договору з надання послуг з розподілу/передачі електричної енергії.

Параметри якості електроенергії в точках приєднання Замовника (Споживача) в нормальних умовах експлуатації мають відповідати параметрам, визначеним у ДСТУ EN 50160:2014 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загальної призначеності» (далі – ДСТУ EN 50160:2014).

Місце поставки та очікуваний обсяг споживання:

1. Вінницька обл., Гайсинський р-н., с. Ольгопіль, вул. Центральна,135 (Будинок культури).

2. Вінницька обл., Гайсинський р-н., с. Ольгопіль, вул. Інтернаціональна,108 (ЗДО «Яблунька»)

3. Вінницька обл., Гайсинський р-н., с. Ольгопіль, вул. Центральна,125 (ЗДО «Яблунька»,2)

4. Вінницька обл., Гайсинський р-н., с. Ольгопіль, вул. Інтернаціональна,105 (ЗДО «Яблунька»)

5. Вінницька обл., Гайсинський р-н., с. Ольгопіль, вул. Інтернаціональна,113(ЗДО «Яблунька»)

6. Вінницька обл., Гайсинський р-н., с. Ольгопіль, вул. Центральна,115 (ЗДО «Сонечко»)

7. Вінницька обл., Гайсинський р-н., с. Демівка, вул. Комбрига Бориса Кифоренка,22 (ЗДО "Малятко")

8. Вінницька обл., Гайсинський р-н., с. Любомирка, вул. Петра Сторожука, 2 (Будинок культури).

9. Вінницька обл., Гайсинський р-н., с. Берізки-Чечельницькі, вул. Молодіжна, 20 (ЗДО «Колобок»)

10. Вінницька обл., Гайсинський р-н., с. Берізки-Чечельницькі, вул. Молодіжна, 1 (Будинок культури)

11. Вінницька обл., Гайсинський р-н., с. Стратіївка, вул. Мазурівка, 26 (Будинок культури)

12. Вінницька обл., Гайсинський р-н., с. Берізки-Чечельницькі, вул. Молодіжна, 86літ «Д» (Школа(їдальня))

13. Вінницька обл., Гайсинський р-н., с. Берізки-Чечельницькі, вул. Молодіжна, 86літ «Г» (Школа(Котельня))

14. Вінницька обл., Гайсинський р-н., с. Демівка, вул. 8Березня,1 (Школа,1)

15. Вінницька обл., Гайсинський р-н., с. Демівка, вул. 8Березня,1літ «А» (Школа,2)

16. Вінницька обл., Гайсинський р-н., с. Демівка, вул. 8Березня,1літ «Б» (Школа,3)

17. Вінницька обл., Гайсинський р-н., с. Ольгопіль, вул. Дружби, 3 (Школа)

18.  Вінницька обл., Гайсинський р-н., с. Ольгопіль, вул. 80Гвардійської Дивізії, 15 (Станція юнатів)

19. Вінницька обл., Гайсинський р-н., с. Любомирка, вул. В.Курки,106 (Школа)

20. Вінницька обл., Гайсинський р-н., с. Любомирка, вул. В.Курки,6 (Школа(їдальня))

21. Вінницька обл., Гайсинський р-н., с. Любомирка, вул. В.Курки,3 (Школа(котельня))

22. Вінницька обл., Гайсинський р-н., с. Любомирка, вул. В.Курки,4 (Школа(майстерня))

23. Вінницька обл., Гайсинський р-н., с. Любомирка, вул. В.Курки,103 (Дитячий садок)

24. Вінницька обл., Гайсинський р-н., с. Стратіївка, вул. Мазурівка, 1 (Школа)

25. Вінницька обл., Гайсинський р-н., с. Стратіївка, вул. Мазурівка, 1 (Школа(котельня,гараж))

4. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі з урахуванням діючого тарифу та з врахуванням динаміки зміни закупівельних цін на ринку «на добу на перед (далі - РДН) та внутрішньодобовому ринку (далі - ВДР), та інші показники, які склалися у відповідному  розрахунковому періоді в торговій зоні «ОЕС України» та оприлюднені на офіційному веб-сайті ДП «ОПЕРАТОР РИНКУ» та враховуючи прогнозований обсяг споживання електричної енергії в 2021 р., становить 257 750,00 грн. (двісті п'ятдесят сім тисяч сімсот п'ятдесят гривень 00 копійок) з ПДВ., що відповідає розміру бюджетного призначення.

«25» травня 2021 р.

Головний бухгалтер відділу освіти, сім'ї,

молоді, спорту, культури і туризму

Ольгопільської сільської ради                                                          Галина ГОРДІЄНКО