Діти Ольгопільської громади мають можливість провести канікули у польському місті Криниця-Здруй

Дата: 09.07.2022 10:04

Шановні керівники закладів освіти!

ВТО ВФСТ «Колос» спільно з польським партнером Фундацією «Братерство» та Міжнародною громадською організацією «Україна-Польща-Німеччина» при підтримці муніципалітету міста «Криниця-Здруй» організовує літній табір для дітей.

Учасники літнього табору «Колос-Братерство» будуть проживати та відпочивати у польському курортному місті Криниця-Здруй. Дати виїздів: 21.07.2022, 27.07.2022, 04.08.2022 року. Проживання та харчування за рахунок польської сторони. Проїзд в обидві кінці комфортабельним автобусом, страхування на період відпочинку за кордоном та організаційні витрати за рахунок батьків. У програмі передбачено: спортивні заходи, походи, пляжний відпочинок та ін.

Просимо Вас надати кандидатури. Вік дітей від 10-16 років. Основна вимога – наявність дитячого проїзного документу.