Дата: 19.07.2022 09:47

Відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму Ольгопільської сільської ради, на виконання листа Департаменту гуманітарної політики обласної державної адміністрації, надсилає до відповідного реагування копію листа Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 06 липня 2022 року № 16-3314/162-2 «Про направлення методичного документа з питань організації укриття працівників та дітей у закладах освіти».

Просимо довести зміст вказаного листа до відома керівників та працівників закладів освіти.