Розпочинається набір учнів до 1-х класів 2021 – 2022 н.р.

Дата: 29.04.2021 21:53

Шановні батьки майбутніх першокласників!!

Розпочинається набір дітей до 1-х класів 2021 – 2022 н.р.

До перших класів зараховуються діти 6-7 річного віку, які досягли шкільної зрілості.

З 30 квітня 2021 року відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 оголошується прийом документів для зарахування дітей до 1 класу 2021/2022 навчального року який триватиме по 31 травня 2021 року.

Для зарахування до закладу загальної середньої освіти необхідно подати:

1) Копія свідоцтва про народження дитини.

2) Оригінал медичної довідки за формою № 086-1/о, завірений державною медичною установою, «Карта профілактичних щеплень» за формою № 063/о.

3) Документ, що підтверджує проживання на території обслуговування закладу освіти.

4) Копія або оригінал висновку про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (у разі наявності) – для організації інклюзивного навчання.

5) Заява встановленого зразка (пишеться в закладі) одного з батьків.

Увага! Приймається тільки повний пакет документів орієнтовно з кінця квітня по кінець травня!