ВІТАННЯ З ДНЕМ МАТЕРІ

Дата: 08.05.2021 14:54

Дорогі наші матері! Любі жінки!

Щиро вітаємо Вас, усіх - усіх з прийдешнім святом Дня матері!

Нехай зігріє Вас теплом сонце, закружляють у танці пелюстки квітів, нехай будуть вдячними ваші діти. Нехай усі пам'ятають, що саме ви є берегинею, другом, помічницею, розрадницею, теплом і затишком Ваших домівок! Хай Господь оберігає Вас у кожну хвилинку вашого щасливого, багатого на приємні звістки життя! Щастя і здоров’я всім Вам, дорогі Матері! Поваги і підтримки від синів, чоловіків та братів, а від Всевишнього - благословення! Зичимо Вам радості, добробуту, довгих років життя на радість дітям, онукам і правнукам! Бережіть себе, своїх рідних та близьких, бережіть свої родини! Миру і злагоди у Ваші оселі!

Щирий уклін усім Вам!

З повагою та шаною відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму Ольгопільської сільської ради