Оформлення дитини-переселенця до закладу освіти

Дата: 11.03.2022 23:17

Щоб оформити дитину-переселенця в садочок чи школу, чекати вільного місця не доведеться. Взяти такого малюка мають позачергово. Які документи знадобляться - далі.

Аби оформити дитину у садочок чи школу, батьки мають визначитися із бажаним закладом освіти. Дізнатися, чи є в ньому вільні місця. Якщо ні, керівник установи має проконсультувати, де вони є у сусідніх закладах.

Для оформлення заявнику необхідно при собі мати:
• довідку переселенця. Як її отримати можна дізнатися
• оригінал та копію паспорта заявника;
• заяву на ім’я директора дитячого садочка чи школи;
• оригінал і копію свідоцтва про народження дитини;
• медичну карту встановленого зразка про проходження медичного огляду та зроблених профілактичних щеплень, а також довідку дільничного лікаря про стан санітарно-епідеміологічного оточення дитини.

Особову справу дитини та документи про рівень її знань можна не подавати, якщо на момент оформлення їх немає. Якщо втрачено свідоцтво про народження дитини, слід спочатку його відновити.