Інформація для батьків майбутніх першокласників

Дата: 01.04.2022 10:53

Заклади загальної середньої освіти Ольгопільської територіальної громади розпочинають прийом документів для зарахування дітей до 1-го класу на 2022-2023 навчальний рік.

Для зарахування дитини до закладу освіти необхідно особисто подати заяву одного з батьків дитини (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).

До заяви додаються:

• копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал);

• оригінал або копія довідки форми 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду».

Для організації інклюзивного  освітнього простору для дітей із особливими освітніми потребами до заяви  додається висновок про комплексну  психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (висновок ІРЦ).