Про проведення Всеукраїнської онлайн гри-вікторини «Відун» у рамках заходів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Дата: 01.04.2022 19:23

Відповідно до Положення про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура»), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2018 року № 845 «Деякі питання дитячо-юнацького військово-патріотичного виховання» (зі змінами) та згідно з п. 264 Наказу Міністерства освіти і науки України від 15.12.2021 № 1379 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2022 рік (за основними напрямами позашкільної освіти) та Плану семінарів-практикумів для педагогічних працівників закладів позашкільної освіти на 2022 рік» Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді проводиться Всеукраїнська онлайн гра-вікторина «Відун» (далі – Гра-вікторина) за темою «Воїни: історія українського війська». Терміни проведення: з 29 березня 2022 року до 04 квітня 2022 року (доступ до Гри-вікторини може бути закритий раніше – при досягненні максимального ліміту кількості учасників).

ЗАВАНТАЖИТИ!!!

Завантажити!!!