Дипломант обласної літературно-краєзнавчої конференції «Золота спадщина Поділля»

Дата: 05.05.2022 16:26

Дипломантом обласної
літературно-краєзнавчої конференції
«Золота спадщина Поділля», що відбулась 28 квітня 2022 року визнано:

Номінація «Поділля, оспіване в рядках»

І місце – Швець Віру, ученицю 7 класу, Стратіївського ЗЗСО Ольгопільської сільської ради

Колектив відділу освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму Ольгопільської  сільської ради щиро вітає з перемогою

Швець Віру, ученицю 7 класу та вчителя - наставника Мудрик Тамару Іванівну Стратіївського ЗЗСО   за зайняте І місце у номінації «Поділля, оспіване в рядках»

Вітаємо з блискучою перемогою! Бажаємо феєрії яскравих вражень, позитивних емоцій і справжньої гордості душі. Нехай ця перемога не буде останньою, нехай кожне ваше старання і наполеглива праця обов’язково призводять ВАС до призових місць і заслуженим нагородам.

Щиро вітаємо із чудовим результатом та бажаємо подальших творчих успіхів і нових досягнень! Пишаємося ВАМИ!!!