Щодо проведення дводенного семінару на тему «Презентація модельної навчальної програми «Духовність і мораль в житті людини і суспільства» для учнів 5-6 класів закладів освіти»

Дата: 23.05.2022 16:35

Відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму Ольгопільської сільської ради на виконання листа Департаменту гуманітарної політики обласної державної адміністрації надсилає копію листа Міністерства освіти і науки України від 22 травня 2022 року №4/948-22 щодо проведення дводенного семінару на тему «Презентація модельної навчальної програми «Духовність і мораль в житті людини і суспільства» для учнів 5-6 класів закладів освіти».

Просимо довести зміст вказаного листа до відома керівників закладів загальної середньої освіти.

Додаток: на 1 арк. в 1 прим.