ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

Дата: 27.11.2022 10:19

27 листопада 2022 року на базі Ольгопільського ЗЗСО Ольгопільської сільської ради проведено ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії серед учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти з дотриманням заходів, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану в Україні.

У ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії взяло участь 8 здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Ольгопільської територіальної громади: 8 клас – 4 учня, 9 клас – 3 учня, 10 клас – 1 учень.

Звертаємо Вашу увагу на те, що умовами проведення ІІ етапу олімпіади є добровільна участь здобувачів освіти та дотримання законодавства України в частині забезпечення заходів безпеки, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану в Україні.

Пропонуємо добірку завдань, що їх виконували учасники змагань.                         ОЛІМПІАДНІ ЗАВДАННЯ