4 червня — День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії рф проти України

Дата: 07.06.2023 15:31

Ось уже майже десять років росія вбиває українців. Біль за кожним втраченим життям не втамують жодні слова втіхи. Втрачати співгромадян — важко. Але найстрашніше те, що держава-терорист, росія, забирає життя у тих, хто навіть не встиг його сповна почати — в дітей.

Ворожі ракети й снаряди, свідомо націлені проти мирного населення, відбирають у нас майбутнє. Сотні маленьких українців мали змінити цей світ: хтось мав стати лікарем, хтось із них мріяв підкорити Еверест, а хтось з заздрістю дивився на маму — водія тролейбуса.

Їх передчасно обірвані життя — наш вічний біль. Їх непрожиті долі — вічна мука їх рідних та близьких.

Ми маємо памʼятати кожного і кожну з 484 маленьких жертв агресії рф. Але найстрашніше те, що ця цифра, ймовірно, не остаточна — досі немає даних з усіх тимчасово окупованих ворогом територій. Вже сьогодні відомо про щонайменше 389 зниклих безвісти дітей. Перспектива дізнатись правду — лякає.

Ми вічно памʼятатимемо усіх, а особливо — маленьких українців, життя яких передчасно обірвала росія.

Маємо зробити усе, аби зупинити ворога, вигнати його геть з нашої землі й гідно вшанувати памʼять кожного і кожної, чиє життя, на жаль, уже не повернути.

Вічна памʼять дітям, загиблим в наслідок збройної агресії рф проти України.