Х ювілейний молодіжний форум «Південне Поділля – перлина України» проведений в Ольгопільській громаді

Дата: 09.06.2023 12:31

7 червня 2023 року НПП «Кармелюкове Поділля» проводив Х ювілейний молодіжний форум «Південне Поділля – перлина України», приурочений до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища. Захід відбувся за сприяння Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Ольгопільської сільської територіальної громади та за активної участі відділу освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму Ольгопільської сільської ради, Ольгопільського еколого-натуралістичного центру дитячої творчості.

🇺🇦Участь у Форумі взяли команди:

- «Українські патріоти» Берізко-Чечельницького ЗЗСО;

- «Демівські природоохоронці» Демівської гімназії;

- «Надія» Ольгопільського ЗЗСО;

- «Вартові довкілля» Ольгопільського еколого-натуралістичного центру дитячої творчості;

- «Соняшник» Стратіївського ЗЗСО.

📍З вітальним словом до присутніх звернулися директор НПП «Кармелюкове Поділля» – Романчук Олександр Пилипович та начальник відділу освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму Ольгопільської сільської ради - Люлько Людмила Володимирівна.

🤝Захід розпочався зі знайомства й представлення команд.

🎓Програма Форуму складалася із трьох етапів:

І – Квест «Екологічний всюдихід»🌿🚂;

ІІ – Конкурс плакатів на тему: «Земля-Матінка у нас єдина, збережи її, Людино!»🌏;

ІІІ – Спортивна естафета «Влучні, спритні та кумедні»🏆.

📎Під час виконання завдань діти показали високі екологічні знання. Їх незвичайна енергія, креативність та спритність свідчать про зацікавленість у збереженні навколишнього середовища та створенні сталого майбутнього для нашої планети.

🥇За результатами оцінювання перемогу у квесті здобула команда «Вартові довкілля»; у конкурсі плакатів - команда «Соняшник»; у спортивній естафеті - команда «Надія».

🎗Всі учасники були нагороджені грамотами, подяками та подарунками🎁. Дякуємо вам за такий енергійний та насичений день, проведений разом!!!