ПЕРШОВЕРЕСЕНЬ В ОЛЬГОПІЛЬСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 02.09.2023 07:42

Такий він, цей особливий день, в освітніх закладах Ольгопільської громади. З Першовереснем!

В Ольгопільській територіальній громаді новий навчальний 2023-2024 рік розпочався для 569 школярів.

Цього року кожному закладу загальної середньо освіти презентували Сертифікати від Ольгопільської сільської ради для придбання спорядження в рамках національно-патріотичного виховання. Ліцей отримав 30 000 грн, школа та гімназії по 20 000 грн.

Хай цей навчальний рік буде гарним і мирним! З Днем знань, шкільна родино! Нехай цей рік почнеться вдало і проходить успішно, кожен день знаменується нехай навіть і маленькою, але перемогою!!! Бажаю усім здійснення мрій у мирній країні під мирним небом. В добрий час!