30 серпня відбулися засідання професійних спільнот педагогічних працівників закладів освіти Ольгопільської територіальної громади

Дата: 02.09.2023 08:22

У межах якісної підготовки до нового навчального року, 31 серпня 2023 року в освітньому окрузі Ольгопільської громади проведено методичні об'єднання професійних спільнот учителів закладів освіти на базі Ольгопільського ліцею. На засіданнях обговорено ключові питання організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти: упровадження сучасних педагогічних технологій в освітній процес з метою формування ключових компетентностей в учнів; нормативно-правове забезпечення та основні напрямки діяльності; організація інклюзивного навчання в закладі освіти відповідно до умов сьогодення; виховний процес в умовах воєнного стану: завдання і виклики; сучасні тенденції підвищення якості освіти; створення безпечного та сприятливого середовища для навчання дітей; освітні здобутки і втрати в умовах воєнного стану. Педагогічні працівники закладів освіти активно долучилися до обміну досвідом роботи з колегами. Зустрічі були насичені різноманітними формами і методами роботи, обговорювалися зміни в освітній галузі, визначалися напрямки та пріоритети розвитку, презентовано досягнення. Педагоги працювали злагоджено щодо питань організації безпечного та якісного освітнього процесу. Тож тримаємо свій освітянський стрій, сприяємо безпеці, надаємо якісні освітні послуги.