Можливості щодо підвищення кваліфікації для освітян

Дата: 19.12.2023 18:14

Долучайтесь до нового освітнього курсу про навчання дітей та підлітків мінної безпеки для освітян, рятувальників та поліцейських! UNICEF Ukraine спільно з Міністерство освіти і науки УкраїниМВС України та ДСНС України запускають безоплатний онлайн-курс «Як навчати дітей мінної безпеки»!

Реєструйтеся та сайті https://bezpeka.info і ставайте ефективними провідниками безпеки для майбутніх поколінь!

На курсі ви дізнаєтесь про:  як доступно викладати мінну безпеку дітям різного віку;  як інтерактивно проводити заняття, чи є тут місце грі;  як працювати офлайн та онлайн;  як розуміти емоції дитини;  як долати хвилювання перед заняттям.

Онлайн-курс розробили педагоги, фахівці з психології та захисту дітей, експерти із соціальних і поведінкових змін у співпраці з Міністерство освіти і науки України, МВС України та ДСНС України. Підготувало громадське об’єднання Культурна платформа Закарпаття за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні в межах проєкту з формування культури безпеки дітей та молоді.