ЗЗСО Ольгопільської громади отримали плакати від Представництва Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) для розміщення у шкільних їдальнях

Дата: 16.01.2024 21:10

Заклади загальної середньої освіти Ольгопільської громади отримали плакати, які надало Представництво Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) для розміщення у шкільних їдальнях, з метою підвищення обізнаності дорослих і дітей щодо впровадження здорових харчових звичок. На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 03 листопада 2023 року № 1/17311-23 проводиться інформаційна кампанія щодо реалізації широкого спектру заходів для популяризації шкільної реформи харчування та здорової харчової поведінки серед дітей шкільного віку і їхніх батьків/опікунів.