Вітаємо з перемогою в обласному етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дата: 24.01.2024 19:25

19 січня 2024 року відбувся  обласний етап XXIV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Учні закладів загальної середньої освіти Ольгопільської громади активно долучилися до обласного етапу мовознавчого конкурсу імені Петра Яцика та гідно представили громаду серед закладів освіти області.
Серед переможців конкурсу :

ПЛЯСКІНА Юлія, учениця 7 класу Ольгопільського ліцею, яка посіла ІІІ місце

Вітаємо Юлію і бажаємо  наснаги, нових творчих звершень.

Дякуємо вчителю української мови та літератури Ольгопільського ліцею

Валентині Миколаївні ЖУШМАН

за роботу та бажаємо терпіння, радості й задоволення від успіхів своїх вихованців! Бажаємо надалі сприяти вихованню пошани до культури і традицій українського народу, піднесенню престижу української мови серед молоді.   Зичимо миру, спокою у Ваших домівках, добробуту й подальших перемог.