Проведено нараду для відповідальних осіб за організацію харчування дітей в закладах освіти

Дата: 24.01.2024 19:53

Сьогодні, 24 січня 2024 року, в приміщенні Ольгопільського ліцею Ольгопільської сільської ради за участі заступника начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Гайсинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Юлії ПОКОТИЛО, сільського голови Миколи САВЧЕНКА, начальника відділу освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму Ольгопільської сільської ради Людмили ЛЮЛЬКО, фахівця Держпродспоживслужби Тетяни ВОЛІКОВСЬКОЇ, головного спеціаліста Світлани ЄВТУШЕНКО, працівників бухгалтерії відділу освіти, директорів проведено нараду для  відповідальних осіб за організацію харчування дітей в закладах загальної середньої та дошкільної освіти громади.

Юлія Олександрівна з присутніми розглянула питання розроблення, запровадження та використання постійно діючих процедур, які базуються на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках в закладах освіти. Крім того, опрацьовано дотримання санітарних регламентів, Постанови Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 №305 "Про запровадження норм Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку", питання профілактики гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь в організованих дитячих колективах.

У щирому діалозі учасники наради мали можливість задати ряд питань Юлії Олександрівні з організації харчування. Під час діалогу були надані обґрунтовані чіткі та змістовні відповіді. Також на нараді зроблено акцент на дотримання законодавства з питань організації харчування в закладах освіти.

Нарада  для  відповідальних осіб за організацію харчування дітей в закладах загальної середньої та дошкільної освіти громади пройшла результативно та у плідній співпраці.