Стартує громадське обговорення змін до порядку зарахування, відрахування й переведення учнів ЗЗСО

Дата: 08.02.2024 09:24

Міністерство освіти і науки України запрошує до громадського обговорення проєкту наказу “Про внесення змін до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних і комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти”.

Ознайомитися з текстом проєкту наказу можна нижче або за посиланням.

Як зазначили в Міністерстві освіти і науки України, документ має забезпечити належну цифрову взаємодію в системі загальної середньої освіти.

Проєкт підготували згідно з пунктом 8 Положення про МОН, затвердженого постановою Уряду України №630 від 16 жовтня 2014 року, аби забезпечити виконання:

Зауваження й пропозиції до зазначеного проєкту можна надіслати у довільній формі до 21 лютого 2024 року на електронну адресу: tetiana.nahirniak@mon.gov.ua.