Усе про асистента дитини з особливими освітніми потребами

Дата: 07.04.2024 12:53

Пропонуємо вашій увазі публікації щодо організації роботи асистента дитини з особливими освітніми потребами.

У межах інклюзивної освіти дітям може надаватися послуга асистента для супроводу під час інклюзивного навчання. Така соціальна послуга надається після оцінювання індивідуальних потреб, складання індивідуального плану та укладення договору між керівником надавача послуг та одним із батьків дитини.

Асистент допомагає дитині в самообслуговуванні, підтримує в спілкуванні, організовує харчування, пересування, забезпечує безпеку та спостереження за станом здоров’я, сприяє проведенню дозвілля та організації денного відпочинку.

Для отримання послуги батькам необхідно отримати висновок інклюзивно-ресурсного центру та написати заяву до обраного закладу освіти.

ПУБЛІКАЦІЇ ЗА ТЕМОЮ:

Про затвердження Порядку організації діяльності інклюзивних груп у закладах дошкільної освіти

За матеріалами Освіта.ua